Çaykara Kültür Sanat ve Yayıncılık Ltd. Şti

İlçemiz Çaykara Taşkıran Mahallesinden Mustafa Ağırman yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak 24 Kasım 2020 Salı Günü akşam saatlerinde vefat etti

İlçemiz Çaykara Taşkıran Mahallesinden Mustafa (Mehmet) Ağırman (Gormeç) yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak 24 Kasım 2020 Salı Günü akşam saatlerinde vefat etti..

Çok uzun seneler Köy Hizmetlerinde çalıştıktan sonra emekliye ayrılan Merhum Mustafa Ağırman yaklaşık 2 senedir kısmi felç hastalığı ile mücadele ediyordu.

Çaykara Taşkıran Mahallesi eski Muhtarlarından Yusuf Ağırman’ın abisi ,Neriman,Aynur,Sonay ve Kader’in babaları olan merhum Mustafa Ağırman 66 yaşında hayata veda etti.

Eğitime çok büyük önem veren ve Çaykara Elmalı Mahallesinde görev yapan her öğretmene elinden geldiği kadar yardımcı olan Merhum Mustafa Ağırman’ın 24 Kasım Öğretmenler gününde vefat etmesi ilginç bir durum olarak karşımıza çıktı.

Merhum Mustafa Ağırman 25 Kasım 2020 Çarşamba günü saat 14.00’da Çaykara Taşkıran Merkez Camiinde hijyen kurallarına uygun olarak sınırlı katılım,maske ve sosyal mesafe kuralına uygun olarak kılınacak olan cenaze namazının ardından Çaykara Taşkıran Mahallesinde bulunan aile mezarlığında son yolculuğuna uğurlanacak.

Yusuf Ağırman-Abisi-Taşkıran Eski Muhtarı

Sosyal Medya
İletişim Bilgilerimiz
  • Adres:Ali Kuşçu Mh. Mıhçılar Cd. No: 34
  • Tel.:0212 631 32 33
  • Fax.:
  • caykara@caykara.com.tr
56283
Bu Ay: 476
Toplam : 56283
Toplam Hit : 177540
error: Content is protected !!