Çaykara Kültür Sanat ve Yayıncılık Ltd. Şti

Çaykara Uzungöl İnceli Mahallesinden Salih Genel’in eşi Lütfiye Genel yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak Hakkın Rahmetine kavuştu

Bir süredir rahatsız olan ve hastanede tedavi gören Lütfiye Genel tedavi gördüğü hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 

Abdurrahim,Cemal ve Ömer Genel ile Saadet Genel’in anneleri,Mustafa,Yunus,Murat ve Süleyman Çiçek’in ablaları,Çaykara Belediyesi Meclis Üyesi Bayram,Mustafa,Remzi ve İsmail Genel’in abilerinin hanımı ‘İş adamı Ahmet Çiçek’in amcasının kızı olan Lütfiye Genel Uzungöl’ün yetiştirmiş olduğu önemli İlim adamlarından Yaşar Genel’in kaınvalidesi, Öğretmen Hilmi Kanık ile Zeki Otomotiv sahibi Zeki Kanık’ın teyzeleriydi.

Merhum Lütfiye Genel 1 Şubat 2021 Pazartesi Günü Öğle namazına müteakip Çaykara Uzungöl Merkez Camiinde hijyen kurallarına uygun bir şekilde sınırlı katılım,maske ve sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde kılınacak olan cenaze namazının ardından kılınacak olan cenaze namazının ardından aynı yerde bulunan aile kabristanlığında son yolculuğuna uğurlanacak.

Salih Genel-Eşi, Abdurrahim Genel-Oğlu, Cemal Genel-Oğlu,Ömer Genel-Oğlu, Mustafa Çiçek-Kardeşi, Yunus Çiçek-Kardeşi, Hilmi Kanık-Yeğeni, Zeki Kanık-Yeğeni

Sosyal Medya
İletişim Bilgilerimiz
  • Adres:Ali Kuşçu Mh. Mıhçılar Cd. No: 34
  • Tel.:0212 631 32 33
  • Fax.:
  • caykara@caykara.com.tr
56284
Bu Ay: 477
Toplam : 56284
Toplam Hit : 177619
error: Content is protected !!