Çaykara Kültür Sanat ve Yayıncılık Ltd. Şti

İlçemiz Çaykara Taşkıran Mahallesi Kurşunlu Mevkiinin sevilen isimlerinden Halim Kurt vefat etti.

Bundan 8 sene önce Trabzon’da karşıdan karşıya geçmeye çalışırken bir aracın çarpması sonucu ağır yaralanan çok uzun zaman hastanede tedavi görmesine rağmen bir türlü bitkisel hayattan kurtulamayan ve hastaneden sonra evinde yatalak hasta olan Halim Kurt’un vefatı Çaykara İlçesini göz yaşlarına boğdu.

Çok uzun seneler Almanya’da ikamet eden ve Almanya’da da hemşerilerimiz tarafından çok sevilen Merhum Halim Kurt hayırsever ve yardımsever bir insan olarak tanınıyordu.

Mustafa Kurt’un babası, Çaykara Elmalı Mahallesinden Rahmi Mutlu’nun dünürü olan Merhum Halim Kurt aynı zamanda Çaykara Uzungöl’ün sevilen isimlerinden Cemal Dilek’in kayınpederi yine Çaykara Uzungöl’ün sevilen Esnaflarından Yavuz Dilek’in ise dedesiydi.

Merhum Halim Kurt 12 Ağustos 2020 Çarşamba Günü Saat 15.00’da Çaykara Taşkıran Kurşunlu Mahallesinde Maskeli ve Sosyal mesafe kuralına uygun olarak kılınacak cenaze namazının ardından aynı yerde bulunan aile kabristanlığında son yolculuğuna uğurlanacak

ÖRNEK VE HAYIRLI BİR EVLAT

Mustafa Kurt…Merhum Halim Kurt’un oğlu…Tam 8 senedir yatalak babasına bakıyor Sevgili Mustafa Kurt.Hem de bir dakika bile bıkmadan yorulmadan.

Çok büyük bir özveri ile babasına tam 8 sene hizmet yaptı Sevgili Mustafa Kurt.Babasının yanından bir dakika bile ayrılmadı.Babasının tüm hizmetlerini bizzat kendi elleri ile yaptı.

Bir evladın babasına karşı olan tüm görevlerini kusursuz bir şekildeb yerine getirdi Sevgili Mustafa Kurt.

Ve bu gün babasına karşı tüm görevlerini yerine getirmiş bir evlat olarak babasını son yolculuğuna uğurlayacak.

İLETİŞİM:

Mustafa Kurt-Oğlu, Yavuz Dilek-Yeğeni, Rahmi Mutlu-Dünürü

Sosyal Medya
İletişim Bilgilerimiz
  • Adres:Ali Kuşçu Mh. Mıhçılar Cd. No: 34
  • Tel.:0212 631 32 33
  • Fax.:
  • caykara@caykara.com.tr
56283
Bu Ay: 476
Toplam : 56283
Toplam Hit : 177597
error: Content is protected !!