Çaykara Kültür Sanat ve Yayıncılık Ltd. Şti

Çaykara Uzungöl’ün sevilen isimlerinden ve en eski Sanatkarlarından Dursun Ali Yazıcı yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak hayatını kaybetti.

Çaykara Uzungöl’ün sevilen isimlerinden ve en eski Sanatkarlarından Dursun Ali Yazıcı yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak hayatını kaybetti. Çok uzun seneler Çaykara Uzungöl’de esnaf olarak hizmet veren Dursun Ali Yazıcı’nın vefatı Çaykara Uzungöl’de göz yaşlarına sebep oldu.

Uzun senelerdir yatalak hasta olan ve bundan yaklaşık 1 ay önce beyin kanaması geçiren Dursun Ali Yazıcı ne yazık ki bir aydır yoğun bakım ünitesinde vermiş olduğu yaşam savaşını kaybetti.

Çaykara Uzungöl’ün önemli İlim ve Gönül Adamlarından Emekli Vaaz Bursa Uzungöl Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hikmet Yazıcı’nın Amcasının oğlu olan Dursun Ali Yazıcı aynı zamanda yine Çaykara Uzungöl’ün  en sevilen isimlerinden en sosyal insanlarından İsmail Zeki Yazıcı’nın Abisi ve Çaykara Uzungöl’ün genç Turizmcilerinden her sosyal etkinlikte yer alan Muhsin Yazıcı’nın ise babasıydı.

Merhum Dursun Ali Yazıcı 5 Eylül 2020 Cumartesi Öğle namazına müteakip maskeli ve sosyal mesafe kuralına uygun olarak kılınacak olan cenaze namazının ardından Monoyır asri mezarlığında son yolculuğuna uğurlanacak

Hikmat Yazıcı-Bursa Uzungöl Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı-Amcasının Oğlu, İsmail Zeki YazcıKardeşi, Muhsin Yazıcı-Oğlu

Sosyal Medya
İletişim Bilgilerimiz
  • Adres:Ali Kuşçu Mh. Mıhçılar Cd. No: 34
  • Tel.:0212 631 32 33
  • Fax.:
  • caykara@caykara.com.tr
56283
Bu Ay: 476
Toplam : 56283
Toplam Hit : 177584
error: Content is protected !!